افراد مناسب برای جراحی چانه | کاندیدای مناسب جراحی چانه | جراحی زیبایی چانه | جراح چانه |
11559
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11559,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

افراد مناسب برای جراحی چانه

افراد مناسب برای جراحی چانه

افراد مناسب برای جراحی چانه :

یکی از جراحی های زیبایی که می تواند چهره را به کل متحول کند جراحی چانه است . در این میان افراد مناسب برای جراحی چانه باید شرایط خاصی را داشته باشند تا از مزایای این عمل بهره بگیرند . طبق نظر دکتر علیرضا مفرد جراح فک و صورت این عمل موجب بهبود زوایای صورت و ارتقای وضعیت ظاهری می شود . بر اساس استاندارد های موجود ، همه ی متقاضیان لازم نیست تحت جراحی زیبایی چانه قرار گیرند و طی بررسی های تخصصی و معاینات ابتدایی و با جلسات مشاوره بین بیمار و پزشک ، جراحی امکان سنجی می شود . در این جلسات مشکلات بیمار مطرح شده ، تناسب چهره با چانه وی مورد مطالعه قرار می گیرد و در نهایت در صورت وجود مشکل ، تصمیم جراحی اتخاذ می شود . توصیه می شود برای انجام این جراحی بیمار با جراح خود نهایت همکاری را داشته باشد .

افراد مناسب برای جراحی چانه

ویژگی های بیمار :

بیماران با ویژگی هایی زیر باید تحت جراحی قرار گیرند و می توان گفت افراد مناسب برای جراحی چانه هستند :

– فردی که چانه عقب رفته یا تورفته داشته باشد .

– فردی سایز چانه اش بسیار کم است .

– فردی که چانه بسیار بزرگ ، کشیده یا پهنی دارد .

– فردی که چانه مربعی ، نوک تیز یا بد فرمی دارد .

– فردی که کشیدگی چانه اش موجب بزرگی طول صورت شده است .

– فردی که طی سانحه یا تصادف فرم طبیعی چانه خود را از دست داده باشد .

تمامی شرایط نامبرده موجب می شوند که ظاهر صورت به هم ریخته و از جذابیت فرد کاسته شود به همین دلیل طی جراحی تخصصی چانه ایرادات این چنینی رفع شده و ظاهر متعادلی به صورت بخشیده می شود . چه بسا اشخاصی که با جراحی چانه زیبایی و اهمیت سایر اجزای صورتشان آشکار شده و جذابیت فوق العاده ای به دست آورده اند .

در مورد شرایط بدنی توصیه می شود افراد بیماری عفونی نداشته باشند ، بررسی های آزمایشگاهی نمایانگر توان تحمل زمان بیهوشی برای بیمار باشد .

تناسب بخشی :

دکتر مفرد با ظرافت و حساسیت بالای خود در خصوص جراحی های چانه و فک و صورت افراد مناسب برای جراحی چانه را گزینش کرده و برای تناسب بخشی به صورت هر یک مناسب ترین تدابیر را اتخاذ می کند . لازم است برای هر بیمار اقدامات ویژه ای انجام شود تا کلیت چهره هماهنگ و متوازن گردد .

سایر خدمات دکتر علیرضا مفرد :

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا مفرد متخصص جراحی فک و صورت .

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

یک × دو =