اهداف اصلی جراحی ترمیمی بینی | جراحی ترمیمی بینی
11642
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11642,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

اهداف اصلی جراحی ترمیمی بینی

اهداف اصلی جراحی ترمیمی بینی

اهداف اصلی جراحی ترمیمی بینی

در این مقاله در رابطه با جراحی ترمیمی بینی و اهداف اصلی این جراحی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که خواهان جراحی ترمی بینی خود می باشند و از نتیجه جراحی اولیه بینی خود ناراضی می باشند اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایند .

اهداف اصلی جراحی ترمیمی بینی

اهداف اصلی جراحی ترمیمی بینی

افرادی هستند که بعد از جراحی بینی با اختلالات تنفسی روبرو می شوند یا از فرم و ظاهر بینی خود ناراضی می باشند این افراد می توانند با جراحی ترمیمی بینی مشکل خود را برطرف نمایند

در صورتی که بینی بعد از جراحی بسیار کوچک ، بلند، باریک و پهن شده باشد و فرم بینی بعد از جراحی به دلخواه بیمار نباشد با جراحی ترمیمی بینی می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد .

ممکن است اختلالات تنفسی در روزهای اول بعد از جراحی بدلیل تورم داخل بینی باشد ، در صورتی که بعد از گذشت مدتی تورم بینی از بین رفت مشکل تنفسی برطرف می شود اما اگر علت اختلالات تنفسی تورم داخل بینی نبود و با گذشت مدت زمان طولانی اختلالات تنفسی بیمار برطرف نشد نیاز به جراحی ترمیمی بینی می باشد .

زمانی که بعد از جراحی زیبایی بینی نوک بینی به سمت بالا بسیار کشیده شده باشد و بیش از حد تیز و کوتاه شده باشد باعث می شود که فرد نتواند به راحتی نفس بکشد، در این حالت برای برطرف کردن مشکل و ایجاد یک فرم طبیعی در نوک بینی نیاز به جراحی ترمیمی می باشد.

انتظاراتی که از جراحی ترمیمی باید داشت :

افرادی که خواهان جراحی ترمیمی بینی هستند بدلیل داشتن عمل ناموفق ذهنیت مثبتی از جراحی بینی ندارند، این روحیه بیمار ممکن است باعث شود که شرایط جراحی کمی سخت تر شود. افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند باید بدانند که هر چقدر بینی در جراحی اولیه بیشتر آسیب دیده باشد و از غضروف و استخوان بینی کاسته شده باشد انتظار رسیدن به نتیجه ایده آل کمتر می باشد .

برخی از اقدامات دکتر علیرضا مفرد جراح بینی  عبارتست از

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراح فک و صورت

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

10 − 10 =