تزریق ژل و چربی به چانه | بوتاکس چانه | جراحی چانه
11671
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11671,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,no_animation_on_touch,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

تزریق ژل و چربی به چانه

تزریق ژل و چربی به چانه

تزریق ژل و چربی به چانه

بیشتر افراد وقتی اسم زیبایی صورت می آید بیشتر به بینی، لب و گونه توجه می کنند، این در حالی است که چانه نیز به همان میزان در زیبایی چهره تأثیر گذار است چرا که چانه در تعادل و تناسب اجزای صورت نقش کلیدی دارد. چانه ی فرد باید فرم و اندازه مناسبی داشته باشد تا با سایر اجزای صورت مطابقت داشته باشد. هنگامی که تمامی اعضای تشکیل دهنده ی صورت خصوصاً اعضای کلیدی مثل بینی، لب، گونه و چانه با هم هماهنگی و هارمونی داشته باشند چهره ی فرد زیبا به نظر می آید.

تزریق ژل و چربی به چانه

تزریق ژل و چربی به چانه

برای ایجاد تناسب میان اجزای صورت از تزریق ژل و چربی به چانه، گونه و لب ها می توان استفاده کرد و آنها را پروتز نمود. با این کار حجم این نواحی افزایش می یابد و تقویت می شود و نیز چین و چروکها و جای زخم و خطوطی که ظاهر صورت را نازیبا می کنند را از میان می برد.

دکتر مفرد از مجرب ترین پزشکان در زمینه جراحی چانه هستند که بسته به انتخاب بیمار و شرایط و ویژگی های صورت او روش جراحی یا تزریق ژل یا چربی به چانه را به کار می برند و تا به حال افراد زیادی را با این روشها مداوا کرده اند. ایشان از مواد درجه یک و آخرین تکنولوژی و استانداردها استفاده می کنند و باعث رضایت تمام و کمال بیماران شده اند.

گروهی از افراد به صورت طبیعی خط فک پهنی دارد که در اثر بزرگ شدن بیش از اندازه و آنورمال عضله ی ماستر ایجاد شده است. افرادی که دندان قروچه می کنند یا زیاد آدامس می جوند نیز با مشکلاتی در فکشان مواجه می شوند. همچنین فکهای مربعی شکل، داشتن غبغب و رشد نکردن چانه جزو معضلاتی است که در زشت کردن چهره تأثیرگذارند. امروزه در تمام دنیا زیباترین چهره با صورت زاویه دارد و V شکل شناخته می شود و به همین خاطر است که مردم به زاویه دار کردن فک علاقه مند شده اند. پسندیده ترین زاویه بین سطح قائم و خط فک 4 الی 9 درجه به سمت داخل است.

تزریق ژل به چانه

این روش نیازی به جراحی ندارد و به راحتی با یک سوزن نازک (کانول) تزریق ژل به چانه را انجام می دهیم و حجم چانه را افزایش می دهیم.

تزریق چربی به چانه

این روش به این صورت است که از نواحی دیگر بدن مانند ران و باسن (نواحی ای که در مرکز تجمع چربی هستند)، چربی جمع آوری می شود و به چانه تزریق می شد.

برخی از اقدامات دکتر علیرضا مفرد جراح بینی  عبارتست از

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراح فک و صورت

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

admin
بدون نظر

درج دیدگاه شما

4 × دو =