جراحی بینی آقایان | جراحی بینی | جراحی بینی طبیعی | جراحی بینی مردانه | عمل بینی مردان |
11519
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11519,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,no_animation_on_touch,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان :

در اطراف ما هستند آقایانی که تحت جراحی بینی قرار گرفته اند ولی نتیجه جراحی شان ، جذابیت مردانه آنها را زیر سوال برده است . گاه بینی بسیار فانتزی و عروسکی شده ، گاه سایز آن کوچک تر از حد عادی می شود و گاه صدای فرد  تودماغی و ناشایست … بسیاری از آقایان به دلیل این که ممکن است نتیجه جراحیشان ویژگی مردانه را از چهره شان سلب کند ، از جراحی بینی فرار می کنند و با ایرادات بینی خود زمان را سپری می کنند . لازم به ذکر است که بین جراحی بینی آقایان و خانم هاباید از سوی پزشک جراح بینی تمایز برقرار شود تا ظاهر و ساختار بینی همانند بینی خانم ها نشود . البته برخی از آقایان به فرم های فانتزی و کوچک علاقه دارند در چنین شرایطی جراح سعی می کند بیمار را متقاعد سازد تا انتظار معقولی از نتیجه جراحی داشته باشد ولی اگر بیمار بر خواست خود پایفشاری نمود ، سلیقه وی محترم شمرده خواهد شد و پزشک جراح خواسته او را برآورده می سازد .

جراحی بینی آقایان

مشکلات آقایان :

مشکل مهمی که پزشکان با بیماران آقای خود دارند  این است که اکثر آقایان نمی توانند همچون خانم ها انتظارات خود را بیان کنند بنابراین نمی توان متوجه شد که چه نوع فرمی برای بینی در نظر دارند  ولی مطلبی که مهم است اینست که بینی مردانه باید با بینی زنانه متفاوت باشد تا تناسب سایر اجزای چهره به هم نخورد و جذبه مردانه در صورت حفظ گردد . بنا براین تا حد امکان در جراحی بینی آقایان

سعی می شود فرم های طبیعی و متناسب ایجاد گردد و یا در صورت امکان ، تنها ایرادات بینی برطرف شود . ایراداتی چون انحراف سپتوم ، شکستگی بینی و انسداد داخلی در آقایان بسیار شایع است .

فرق بینی های زنانه با مردانه :

چنانچه جراح بینی با مباحث تناسب بخشی به صورت آشنایی داشته باشد ، هرگز بینی مردانه را سربالا نمی کند و یا بر روی پل آن قوس ایجاد نمی نماید . در این باره بسیاری از بیماران آقا می خواهند که سایرین متوجه جراحی بینی شان نشوند که این امر با ظرافت کاری جراح بینی امکاپذیر است . همچنین دیگر تفاوتی که لازم است بین جراحی بینی آقایان و خانم ها ملحوظ شود ، این است که زاویه بینی و لب بالا در خانم ها بیشتر است که این زیادی زاویه برای آقایان توصیه نمی شود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا مفرد جراح بینی و جراح فک و صورت .

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

4 × یک =