جراحی بینی فانتزی | جراحی بینی | جراح بینی | جراحی زیبایی بینی | جراح بینی
11109
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11109,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی بینی یکی از اعمال زیبایی است که این روزها طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است . جراحی بینی و تغییرات مثبتی که در چهره ایجاد می کند می تواند زیبایی و جذابیت فرد را دو چندان کند و البته با توجه به فرم و ساختار بینی تغییرات لازم در چهره داده خواهد شد.

بسیاری از افراد تمایل به جراحی بینی فانتزی خواهند داشت که این نوع بینی می تواند متناسب با چهره ساختار صورت را متوازن نماید .

ویژگی های بینی فانتزی :

بینی های فانتزی اغلب کوچک و سر بالا می باشند و با توجه به ساختار چهره کوچک خواهد بود . این نوع بینی که عروسکی نیز نام دارد می تواند چهره را عروسکی و زیبا نماید، البته این نوع بینی به تمامی افراد توصیه نمی شود و در مشاوره های قبل از جراحی بینی به فرد امکان یا عدم امکان جراحی بینی فانتزی بیان خواهد شد .

جراحی بینی فانتزی

 

جراحی بینی از روی عکس

بسیاری از مراجعین برای دریافت مشاوره به همراه خود عکسی از هنرپیشه ها و بازیگران معروف می آورند و تمایل بسیاری دارند که بینی آن ها بعد از جراحی دقیقا به همان شکل بشود .

اما آیا امکان جراحی بینی از روی عکس وجود دارد ؟

خیر، همانطور که می دانید هیچ دو بینی مانند هم نخواهند بود ، ساختار، پوست، جنس و نوع بینی هر فرد منحصر به فرد است و البته نتیجه ی جراحی زیبایی بینی برروی افراد دو قلو نیز مقداری متفاوت خواهد بود . مهم ترین نکته در جراحی بینی میزان استحکام غضروف ها و البته جنس پوست است . اگر تمایل به جراحی بینی فانتزی دارید حتما باید پوست نازک و غضروف های محکمی داشته باشید تا در زمان جراحی بتوان تغییرات لازم را در آن ایجاد نمود .

مثلما یک فرد با بینی گوشتی کاندید مناسبی برای بینی عروسکی یا فانتزی نیست زیرا ضخامت پوست در این نوع بینی بسیار بالا و غضروف های آن بسیار ضعیف است.

به یاد داشته باشید که دریافت مشاوره صحیح و واقع گرایانه در زمان مراجعه به حضور پزشک بسیار تاثیر گذار خواهد بود از این رو در انتخاب جراح بینی دقت کافی را داشته باشید .

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یا همان عروسکی تجربه و تبحر یک پزشک را نشان می دهد که می تواند سایز و شکل بینی را طوری تغییر دهد که نوک بینی از حالت طبیعی کمی بالاتر قرار بگیرد در واقع درجه که در بینی طبیعی بین لب و بینی دارد با درجه بینی فانتزی متفاوت است ،در واقع بینی یکی از مهمترین اجزای صورت است که در مرکز صورت قرار دارد و به شکل افراد جذابیت و زیبایی می بخشد .جراح باید توجه داشته باشد با توجه به صورت هر فرد به مراجعه کننده مشاوره دهد در صورت که بینی شما خیلی کوچک شود یا خیلی قوس داشته باشد امکان دارد به ظاهر صورت شما نیاید و این جراح بینی فانتزی است که می تواند با در نظر گرفتن کلیه موارد شما را به بهترین شکل راهنمایی کند .

بهتر است بیمار انتظار منطقی نسبت به جراحی بینی داشته باشد و انتظار می رود که یک جراح خوب یک دیدگاه کلی نسبت به جراحی بینی فانتری به بیمارش بدهد .جراحی بینی فانتزی یک روشی است که با تغییر دادن حدودی به بینی مقداری از فرم طبیعی خارج می شود و چهره فرد به صورت عروسکی نشان داده می شود.

 

جراح بینی فانتزی چه مواردی را باید رعایت کند ؟

  • شکل کلی بینی فانتزی باید بدون هیچ گونه عیب و ایراد باشد
  • نوک بینی کمی بالاتر و کمی قوس دار تر می باشد
  • جراح با توجه به تجربه ای که دارد متناسب با صورت هر فرد طراحی کند .

 

مشاوره با جراح

در جلسه ی مشاوره جراح هدف کلی شما از شکل و نوع بینی باید درک کند و با توجه به نوع پوست و جنس پوست شما باید بهترین مشاوره را به شما بدهد بهتر است در جلسه ی مشاوره در صورتی که به نوع خاصی از بیماری مبتلا هستید پزشک را در جریان قرار دهید و یا اگر از دارویی استفاده می کنید به پزشک خود اطلاع دهید زیرا امکان دارد عمل جراحی نیاز باشد به تعویق بیافتد یا شما مجبور باشید دارویی که مصرف می کنید را برای مدت کوتاهی قطع کنید پس این نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

 

برخی از اقدامات دکتر علیرضا مفرد جراح بینی  عبارتست از

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراح فک و صورت

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مفرد

نمونه از جراحی بینی دکتر مفرد:

 

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

2 × 4 =