جراحی ترمیم بینی | جراحی بینی | عمل بینی
11135
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11135,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

جراحی ترمیم بینی

جراحی ترمیم بینی

جراحی ترمیم بینی

یکی از مشکلات مراجعین عدم رضایت از جراحی بینی است که با تقاضای ترمیم بینی همراه است .بینی دارای آناتومی پیچیده ای دارد  و نیز عملکرد  آن در تنفس بسیار حساس است ، به همین منظور جراحی بینی نیز بسیار حساس و نیازمند تجربه و تبحر است ، عدم دقت حین جراحی بینی با مشکل در جراحی بینی و عدم رضایت بیمار از نتیجه همراه خواهد بود . البته نیزا به عمل مجدد در بین افراد حدود 5 تا 15 درصد خواهد بود .

آیا ترمیم بینی ساده است ؟

خیر ، جراحی ترمیم بینی از جراحی بر روی یک بینی که قبلا جراحی نشده است سخت تر خواهد بود ، جراحی مجدد بینی برخلاف تصور عموم ، یک جراحی پیچیده است چرا که بافت بینی در جراحی اولیه دچار تغییرات بسیاری می شود ، بینی عمل شده یک بافت ترميمى و سفت تر از بافت اولیه  خواهد داشت . هدف از انجام عمل جراحی بینی اصلاح ایرادات و مشکلات باقی مانده بعد از عمل می باشد که البته نیاز به تجربه و تبحر از جانب جراح دارد . ترمیم بینی برای رفع ایرادات و مشکلات خواهد بود .

جراحی ترمیم بینی

بهترین زمان برای ترمیم بینی

بهترین زمان معمولا یک سال بعد از جراحی خواهد بود زیرا بینی در طول یک سال تورم خواهد داشت و به اصطلاح بینی بعد از یک سال جا می افتد و تغییرات نهایی بعد از این مدت دیده خواهد شد. البته در برخی موارد مثلاً در صورتی كه پره های بینی پهن باشند و تصمیم به جمع کردن آنها باشد می توان زودتر ، حداقل 6 ماه بعد از عمل آن را انجام داد. توجه داشته باشید که نیاز یا عدم نیاز به عمل مجدد بینی توسط متخصص و پزشک جراح بینی انجام می شود و تصمیمات شما در رابطه با این مساله باید با نظر پزشک یکسان باشد ، انتظار شما از جراحی ترمیم بینی باید واقع گرایانه باشد والبته به این نکته توجه داشته باشید که ترمیم بینی به منظور رفع ایرادات بینی خواهد بود ، اینکه جراح بتواند نواقص پدید آمده را رفع کند و بینی شما را زیبا و بدون نقص برای بار دوم جراحی نماید ،نیاز به تجربه و تبحر ویژه خواهد داشت .

منتظر نظرات و پيشنهادات شما عزيزان هستيم

با تشکر مديريت سايت  دکتر علیرضا مفرد

admin
بدون نظر

درج دیدگاه شما

هفده + هفت =