جوانسازی پوست صورت | میکرونیدلینگ | تزریق ژل | تزریق بوتاکس |
11683
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11683,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

جوانسازی پوست صورت

جوانسازی پوست صورت

جوانسازی پوست صورت

امروزه یکی از پر طرفدار ترین روشهای زیبایی جوانسازی پوست صورت است که دائماً در حال بهبود و پیشرفت است. هم اکنون روشهای جدیدی وجود دارند که می توانید بدون جراحی پوست صورتتان را جوان و زیبا کنید. روشهای بدون جراحی سریع تر، راحت تر، ایمن تر، بدون دردسر، ارزانتر از روشهای جراحی هستند و نیازی به گذراندن دوره ی بهبودی ندارند.

جوانسازی پوست صورت

میکرونیدلینگ

این روش با تزریق کلاژن انجام می شود و درمانی بسیار محبوب شناخته شده است زیرا بدن فرد را به تولید کلاژن تحریک می کند. روش انجام به این شکل است که به وسیله ی یک دستگاهی که مانند قلم است  و سری مدور حاوی سوزنهای کوچکی دارد را روی پوست صورت و گردن فشار می دهند. این روش باعث کاهش چین و چروک، رفع چروک پوست، خطوط و جای جوشهای صورت می شود.

روش انجام میکرونیدلینگ

این تکنیک با کمک سوزنهای بسیار ریز انجام می شود که این سوزنها در پوست روزنه های ریزی ایجاد می کنند و مسیری برای عبور کلاژن به پوست فراهم می کنند. وقتی تزریق صورت می گیرد در همان لحظه شاهد سفت تر و پرتر شدن سطح پوست خواهیم بود. بعد از مدتی پوست صورت و گردن توپر می شود، خطوط ریز و چین و چروکها کاهش می یابند و لکه های پوستی و جای جوشها هم کمرنگ تر می شوند.

تزریق ژل

ژلهای تزریقی از اسید هیالورونیک حاوی پیوندهای چند گانه و قابل جذب تشکیل شده است. از تزریق ژل در جوانسازی پوست صورت و از بین بردن خطوط ریز ناشی از بالا رفتن سن و چین و چروک کمک می گیرند.

مزایای تزریق ژل

بعد از تزریق ژل محتویات ژل به مولکولهای آب زیر پوست وصل می شوند و نتیجه ی این امر معمولاً تا ماههای متمادی پابرجا می ماند. چناچه از محصولات اسید هیالورونیک غیر دائمی استفاده کنیم ماندگاری اش تنها چند روز یا چند هفته بیشتر نیست. ژل محصولی غیر حیوانی است و در نتیجه خطر انتقال بیماری یا ایجاد آلرژی در بیماران حساس به غذاهای حاوی گوشت گاو، مرغ و تخم مرغ، فرد را تهدید نمی کند.

تزریق بوتاکس

یکی از بهترین روشهای بر طرف کردن علائم افزایش سن است که نیازی به جراحی و طی دوره ی بهبودی ندارد. هر روز تعداد زیادی از آقایان و خانم ها از این روش برای جوانسازی پوست صورت استفاده می کنند. تزریق بوتاکس به کاهش خطوط و چروکهای متوسط تا شدید مابین ابروها، دور چشم و پیشانی کمک می کند. از بزرگترین مزایای این روش بی نیازی به استراحت است و حتی همان روزی که تزریق را انجام می دهید توانایی انجام امور روزانه را دارید. عوارض احتمالی این تزریق قرمزی،کبودی و تورم اندک و حساسیت به لمس شدن است.

برخی از اقدامات دکتر علیرضا مفرد جراح بینی  عبارتست از

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراح فک و صورت

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

 

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

پنج × سه =