سوالات متداول در مورد جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی | عمل بینی گوشتی
11740
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11740,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

سوالات متداول در مورد جراحی بینی گوشتی

سوالات-متداول-در-مورد-جراحی-بینی-گوشتی

سوالات متداول در مورد جراحی بینی گوشتی

آیا بعد از جراحی زیبایی بینی عارضه کجی در بینی اتفاق می افتد؟

سن مناسب جراحی بینی گوشتی کدام می باشد؟

سن در افراد متفاوت است چنانچه رشد بینی متوقف نشده باشد باید تا یک سال از آخرین رشد آن گذشته باشد. اما در کل مناسب ترین سن برای جراحی در پسران 18 و برای دختر خانم ها  16سال می باشد که نتیجه نهایی را جراح بینی تعیین می نماید.شایان ذکر است که گفته شود در سنین پایین تر نیز با تایید جراح بینی نیز صورت می گیرد.

جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی تفاوتی دارد؟

متد و روش در جراحی بینی خواه گوشتی و یا استخوانی باشد یکی است اما جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی مقداری متفاوت می باشد  که چنانچه به یک جراح بینی حاذق و باتجربه ای مراجعه شود تفاوت ها اندکی کاسته خواهد شد. باید  گفت که چون در بینی استخوانی غضروف ها بیشتر از پوست و چربی است دسترسی به داخل اسکلت آن راحت تر می باشد در حالی که در بینی گوشتی پوست بیشتر است و جراح بینی باید با دقت فراوان چربی های زائد و اضافی را بر می دارد. تنها تفاوت در دوره نقاهت بعد از جراحی زیبایی بینی است که در جراحی بینی گوشتی دوره نقاهت بیشتر از جراحی بینی استخوانی می باشد.

در جراحی بینی گوشتی امکان بازگشت چقدر می باشد؟

به هیچ وجه بازگشت ندارد در صورتی که به جراح بینی حاذقی مراجعه شود در غیر این صورت نتایج عالی و مطلوب کسب نخواهد شد.

سوالات-متداول-در-مورد-جراحی-بینی-گوشتی

عوارض جانبی در کدام جراحی بینی بیشتر می باشد؟

ابتدا باید گفت که در جراحی بینی مانند هر  جراحی دیگری مقداری عوارض بعد از عمل وجود دارد که در صورتی که توصیه ها و مراقبت های بعد از عمل رعایت شود کاهش پیدا خواهد نمود. در بینی گوشتی تورمات و کبودی مقداری بیشتر از جراحی بینی استخوانی می باشد و نباید نگران شد.

چسب بعد از عمل به چه منظوری قرار داده می شود؟

چسب بینی را به منظور قوام یافتن پوست به بافت باید قرار داده شود که برای این که روش آن را به خوبی فرا گیرید باید نحوه زدن آن را از جراح بینی کامل پرسید. یکی از نکاتی که بعد از جراحی بینی باید رعایت شود خشک نگه داشتن این چسب تا زمان تجویز شده می باشد.

برخی از اقدامات دکتر علیرضا مفرد جراح بینی  عبارتست از

تزریق ژل چربی به چانه

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراح فک و صورت

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

admin
بدون نظر

درج دیدگاه شما

4 × 2 =