لیفتینگ صورت | عوارض لیفتینگ صورت | لیفتینگ صورت با لیزر
11592
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11592,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

لیفتینگ صورت

 لیفتینگ صورت

به عملیات کشش پوست صورت برای جوانسازی  لیفتینگ صورت می گویند که معمولاً در افرادی که سن آنها بین 40 تا 60 سال می باشد. به طور کلی چربی های اضافی برداشته می شود و عضلات زیرین سفت می شود با انجام عملیات لیفتینگ سن افراد حدود 5 تا 10 سال جوان تر به نظر می رسد. بهتر است بدانیم عواملی از جمله کاهش وزن ، مصرف سیگار،استفاده از الکل ، افزایش سن ، تماس با نور آفتاب ،عوامل ژنتیکی ،همه از جمله مواردی هستند که در پیری زودرس و افتادگی پوست تاثیر می گذارد.پیشنهاد ما برای انجام عملیات لیفتینگ به کسانی است که دارای چین و چروک بسیار ، که این چین و چروک می تواند به صورت عمیق در کناره لب و گونه ها باشد و یا کسانی که دارای چربی های اضافی در گردن و یا کسانی که پوست های بسیار شلی دارند مناسب است . لیفتینگ صورت توسط جراح فک و صورت انجام می شود.

نحوه عمل لیفتینگ صورت

لیفتینگ جراحی است که در آن  جراح از طریق تزریق داروهای آرامبخش فرد را تحت  بی حسی موضعی و یا بیهوشی قرار می دهد.از محل رویش ، قسمت های چروکیده را سست می کنند و برش ها در قسمت خط مو قرار می گیرد به طور کلی ، کلیه برشها در ناحیه گوش صورت می گیرد و تا زمانی که التیام پیدا کند می توانید با آرایش و یا موهایتان مخفی کنید.

برش های جراحی لیفتینگ صورت

دو نوع برش برای جراحی لیفتینگ صورت وجود دارد :کلاسیک و مینی .

در برشهای مینی ،برش ها کوچک بوده و برای افرادی استفاده می شود که دارای افتادگی پوستی کمتری هستند و در صورتی که شخص دچار افتادگی پوستی بیشتر و چین و چروک عمیق تر باشد از برشهایی با روش کلاسیک استفاده می شود که این نوع برش ها بزرگ تر و باعث می شد فرد تغییرات بیشتری در صورت خود داشته باشد .به طور کلی کلیه برش ها در ناحیه گوش صورت می گیرد.

اقدامات بعد از لیفتینگ صورت

  1. بعد از عمل جراحی زمان خوابیدن سر خود را بالا نگه داشته تا از کبودی و تورم تا حد امکان جلوگیری شود.
  2. سعی کنید بیشتر در روزهای اول استراحت کنید.
  3. از سرما خوردگی جلوگیری گنید.
  4. از کمپرس یخ استفاده کنید تا از خونریزی وکبودی جلوگیری شود.
  5. از مصرف دارو و سیگار پزهیز کنید.
  6. در روزهای اول از بلند کردن اجسام سنگین ، خم شدن ، ارتباط های جنسی و… خودداری کنید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا مفرد جراح بینی و جراح فک و صورت .

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

بیست − 7 =