نتیجه جراحی فک | جراحی فک | جراحی زیبایی فک | اثر جراحی فک بر صورت |
11544
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11544,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,no_animation_on_touch,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

نتیجه جراحی فک

نتیجه جراحی فک

نتیجه جراحی فک :

عموما هنگامی که جراحی فک از سوی یک جراح متخصص و مجرب انجام می شود ، بسیار نتایج ایده آلی را به همراه خواهد آورد . بسیاری از بیمارانی که در پی انجام این جراحی هستند ، نگران نتیجه جراحی فک خود بوده و از عوارض این عمل هراسانند در حالی که طبق تجربه دکتر علیرضا مفرد ، متخصص و جراح فک و صورت ، این جراحی نتایج استثنایی و مفیدی به همراه می آورد و چهره فرد را به نحو ایده آلی تغییر خواهد داد . برخی عوارض احتمالی این جراحی عبارتند از : خونریزی جزئی ، امکان عفونی شدن زخم در صورت عدم رعایت بهداشت ، بی حسی کوتاه مدت و التهاب . که همگی پس از طی دوره نقاهت برطرف شده و آثار زیبایی منحصر به فردی را شاهد خواهید بود .

نتیجه جراحی فک

خونریزی جزئی :

خونریزی جزئی بعد از جراحی فک طبیعی است همچنین اگر فک بالا را جراحی کرده باشید ممکن است از بینی مقداری خون خارج شود . کبودی هایی که ناشی خونریزی بافت های داخلی هستند نیز به مرور رفع شده و پوست حالت نرمالی به خود می گیرد . در صورتی که کبودی پوست در روزهای ابتدایی جراحی فک رو به گسترش بود ، جای هیچ نگرانی نیست و نشان دهنده تغییرات شدید بافت های داخلی در نتیجه جراحی فک است . در برخی بیماران لازم است تغییرات اساسی برای بهبود حالت چهره انجام گیرد .

عفونی شدن زخم در صورت عدم رعایت بهداشت :

اصولا رعایت نکات بهداشتی بعد از هر جراحی لازم و ضروری است زیرا رخم های تازه مستعد میکروبی شدن و گرفتن عفونت هستند . برای این منظور هم در زمان جراحی و هم پس از آن مصرف آنتی بیوتیک ها بسیار کمک کننده است . پوشاندن زخم به گاز استریل و تعویض پانسمان برای جلوگیری از عفونی شدن زخم لازم و ضروری است .

بی حسی کوتاه مدت :

بعد از جراحی فک در روزهای ابتدایی ممکن است احساس بی حسی در نواحی جراحی داشته باشید . این امر بسیار طبیعی و معمول است . هنگامی که اجزای سیستم عصبی در ناحیه فک ترمیم شوند ، مجددا حس لامسه به این بخش باز می گردد  ممکن است در برخی افراد ترمیم رشته های عصبی 6 ماه زمان بخواهد .

نتیجه :

جراحی فک زیبایی چهره را دو چندان می کند ؛ کسانی که دارای ایرادات فرمی در فک هستند و سایز و اندازه فکشان حالت عادی ندارد ، به کمک این جراحی می توانند حالت عادی چهره را بازیافته و جلوه بقیه بخش های صورت را نمایان سازند .

سایر خدمات دکتر مفرد : جراحی فک ، جراحی زیبایی چانه ، جراحی بینی ، جراحی ترمیم بینی و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا مفرد متخصص جراحی فک و صورت .

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

2 × پنج =