هزینه تزریق چربی | تزریق چربی | تزریق چربی به صورت | ماندگاری تزریق چربی |
11676
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-11676,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,no_animation_on_touch,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی

نمی توان هزینه ی دقیقی برای این عمل تعیین کرد چرا که به فاکتورهای متعددی وابسته است. از جمله ی این موارد مقدار چربی مورد نیاز بیمار و میزان اصلاحات انجام شده روی بافتهای چربی، تعداد تزریق و نوع بی حسی اوست. در مورد صورت درمان به وسیله ی انتقال چربی کمتر از سایر درمانهای حجم دهنده ی صورت است که از طریق تزریق چربی، لیفت و جوانسازی صورت را انجام می دهند. همچنین تزریق چربی روشی مطمئن و بی خطر است که برای نواحی مختلف صورت مثل چانه، گونه، لب ها، زیر چشم و دور چشم مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر مزایای این روش می توان به ماندگاری طولانی مدت آن اشاره کرد. فاکتور دیگری که تأثیر بسزایی در تعیین قیمت تزریق چربی دارد دستمزد جراح برای هر عمل جراحی است.

عامل مؤثر بعدی در هزینه ی تزریق چربی مراقبت قبل و بعد از عمل است. برای تکمیل اطلاعاتتان راجع به هزینه با جراح فک و صورت تماس بگیرید و با تعیین وقت مشاوره با پزشکتان مشورت کنید و پاسخ تمام سؤالاتتان راجع به نحوه ی انجام عمل و هزینه ی آن به دست آورید.

هزینه تزریق چربی

پرسشهای متداول در رابطه با تزریق چربی

  1. تزریق چربی چه مدت طول می کشد؟

طول مدت این عمل 100% به وسعت ناحیه ای که قرار است در آن تزریق صورت بگیرد بستگی دارد. مثلاً تزریق چربی به صورت زمانی حدود یک ساعت و تزریق چربی به سینه یا باسن زمانی حدود سه ساعت را به خود اختصاص می دهد.

  1. آیا تزریق چربی روشی بی خطر است؟

ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که این روش عاری از هر گونه خطر و درمانی بسیار مفید و ایمن است زیرا از به جای مواد مصنوعی از چربی بدن خود فرد استفاده می کند و هیچ مواد خارجی وارد بدن فرد نمی شود تا موجب عفونت شود.

  1. آیا برای این عمل بدن باید از مقدار مشخصی چربی برخوردار باشد؟

بله، زیرا برای تزریق چربی از چربی بدن خود فرد برداشت می کنند و در صورتی که بیمار تقاضای بزرگ کردن سینه یا باسن را داشته باشد ولی چربی بدن او کم باشد مواد اولیه عمل فراهم نمی شود و این عمل برای او قابل استفاده نیست.

  1. برای بهبود تزریق چربی چه مدت زمان لازم است؟

پاسخ این سؤال به این موضوع بستگی دارد که تزریق چربی در کدام قسمت از بدن صورت گرفته باشد به عنوان مثال اگر تزریق چربی به صورت باشد، شاهد مقداری کبودی و تورم هستیم که البته این عوارض بعد از چند هفته بهبود می یابند و در این چند هفته نیز قابل پوشش با آرایش هستند، ولی اگر تزریق چربی به بدن را انجام داده باشیم دوره نقاهت طولانی تری را خواهیم داشت و این موضوع به تعداد بخشهایی که در آنها لیپوساکشن صورت گرفته است، نیز دارد. به هر حال این کبودی و ورم ها در فاصله ی یک تا سه هفته از بین   می روند ولی در این مدت ورزش نکنید و در صورت امکان یک تا دو هفته مرخصی بگیرید و استراحت مطلق داشته باشید تا هر چه زودتر بهبود بیابید.

برخی از اقدامات دکتر علیرضا مفرد جراح بینی  عبارتست از

تزریق ژل چربی به چانه

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراح فک و صورت

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

 

drmofrad
بدون نظر

درج دیدگاه شما

20 − 2 =